57208. Ole Kofoed Ahlberg (1949): Captain Haddock på afveje

Litografi, rammemål 72 x 60 cm. Sign. Ahlberg 46/75

Varenr 57208

15 August 2018 19:56

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 3.000 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

205793.000 DKK2018-08-15 11:57
15942.800 DKK2018-08-15 10:59
242792.000 DKK2018-08-08 17:41
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms