Litografi, rammemål 72 x 60 cm. Sign. Ahlberg 46/75
20579 | 3.000 DKK | 2018-08-15 11:57 |
1594 | 2.800 DKK | 2018-08-15 10:59 |
24279 | 2.000 DKK | 2018-08-08 17:41 |
2.000 DKK | Startpris |