57200. Jack Kampmann (1914-1989): Motiver fra Færøerne (3)

Litografier, rammemål 67 x 73 cm, 66 x 76 cm og 68 x 77 cm. Sign. og nummerede 23/300, 70/295 og 244/300. 1980 og 1984

Varenr 57200

15 August 2018 19:59

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 1.500 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

24901.500 DKK2018-08-15 19:49
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms