57221. Lars Bo (1924-1999) og Jane Muus (1919-2007): Litografi og træsnit (2)

Litografi: Kvinde og fugle på ledninger, rammemål 60 x 75 cm, sign. Lars Bo 273/1950
Træsnit: Kvidneportræt, rammemål 50 x 44 cm, sign. Jane Muus Eget Tryk

Varenr 57221

15 August 2018 20:01

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 500 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

1759500 DKK2018-08-15 17:42
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms