57240. Hans Øllgaard (1911-1969): Parti fra Bornholm

Olie på lærred, sign. Øllgaard samt dateret 55. 58 x 70 (77 x 87) cm.

Varenr 57240

15 August 2018 20:02

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 1.200 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

265571.200 DKK2018-08-11 13:04
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms