57246. Jack Kampmann (1941-1989): To litografier (2)

Begge 61/140, sign. Kampmann. Indrammet: 35,5 x 35,5 cm.

Varenr 57246

15 August 2018 20:03

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 400 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 800 DKK

2490400 DKK2018-08-15 19:50
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms