57195. Finn Pedersen (1944-2014): Komposition

Akvarel, rammemål 39 x 40 cm. Sign. Finn Pedersen

Varenr 57195

15 August 2018 20:04

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms