57257. Richard Mortensen (1910-1993): litografi 1971

Komposition, litografi, 45/75 sign. Mortensen og dat. 71, 73 x 55 cm.

Varenr 57257

15 August 2018 20:04

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 400 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 800 DKK

4165400 DKK2018-08-15 10:45
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms