Litografi i farver. Sign. Mogens Andersen -58 11/100 d. Lysmål: 40 x 40 cm
26502 | 950 DKK | 2018-08-22 20:09 |
19113 | 900 DKK | 2018-08-22 20:08 |
SWH | 600 DKK | 2018-08-19 20:19 |
500 DKK | Startpris |