57137. Mogens Andersen (1916-2003): Komposition

Litografi i farver. Sign. Mogens Andersen -58 11/100 d. Lysmål: 40 x 40 cm

Varenr 57137

22 August 2018 20:11

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 950 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 1000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

26502950 DKK2018-08-22 20:09
19113900 DKK2018-08-22 20:08
SWH600 DKK2018-08-19 20:19
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms