Topstykke med bue og forgyldt vase. 176 x 55,5 cm (revner i finér i top)
20814 | 550 DKK | 2018-08-19 08:57 |
25986 | 500 DKK | 2018-08-22 16:04 |
12649 | 400 DKK | 2018-08-15 21:16 |
400 DKK | Startpris |