Skærme af hvidlakeret aluminium. Ø 40 cm. Fremstillet hos Louis Poulsen.
Brugsspor. Fatningslås og fatning mangler.
18665 | 400 DKK | 2018-08-22 19:09 |
22370 | 375 DKK | 2018-08-22 19:35 |
20118 | 325 DKK | 2018-08-22 19:35 |
26597 | 225 DKK | 2018-08-22 18:53 |
200 DKK | Startpris |