57482. Ludvig Find (1869-1945): Kvinde og pige der læser i en bog

Sign. Find 1918. Olie på lærred. 91 x 81 cm.
Maleriet forestiller Ingeborg Gether og sælgers mormor Ellen Tove Storm.

Trænger til rens

Varenr 57482

22 August 2018 20:32

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 1.900 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

188361.900 DKK2018-08-22 20:09
45321.800 DKK2018-08-21 13:11
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms