Sign. Find 1918. Olie på lærred. 91 x 81 cm.
Maleriet forestiller Ingeborg Gether og sælgers mormor Ellen Tove Storm.
Trænger til rens
18836 | 1.900 DKK | 2018-08-22 20:09 |
4532 | 1.800 DKK | 2018-08-21 13:11 |
1.500 DKK | Startpris |