Olie på lærred, sign. Peder Knudsen, 66 x 78 cm.
18836 | 1.200 DKK | 2018-08-22 20:37 |
18423 | 1.100 DKK | 2018-08-22 20:35 |
4532 | 850 DKK | 2018-08-21 13:14 |
800 DKK | Startpris |