55576. Olaf Rude (1886-1957): Sdr. Borgdal

Akvarel, 39 x 49 cm. Sign. Olaf Rude 17-5-36

Varenr 55576

22 August 2018 20:38

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 1.300 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 1800 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

104471.300 DKK2018-08-22 20:35
231551.200 DKK2018-08-19 01:15
249031.200 DKK2018-08-22 20:06
211471.000 DKK2018-08-16 15:06
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms