Akvarel, 39 x 49 cm. Sign. Olaf Rude 17-5-36
10447 | 1.300 DKK | 2018-08-22 20:35 |
23155 | 1.200 DKK | 2018-08-19 01:15 |
24903 | 1.200 DKK | 2018-08-22 20:06 |
21147 | 1.000 DKK | 2018-08-16 15:06 |
900 DKK | Startpris |