Kvinder der henter vand ved en fontæne samt folkeliv på Markuspladsen, sign. Graziano. I ens forgyldte rammer. Lysmål 18,5 x 30 cm
4532 | 950 DKK | 2018-08-21 13:16 |
22370 | 900 DKK | 2018-08-22 19:36 |
800 DKK | Startpris |