57553. Inge Marie Gercke. To blomstermalerier (2)

Olie på lærred, opstillinger med blomset i vase, sign. IM. GERCKE, 35 x 26 (42,5 x 33,5) cm.
Olie på på pap, opstilling med blomster, sign. IM. GERCKE, 15 x 18 (19 x 22) cm.

Varenr 57553

22 August 2018 20:44

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 750 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

16515750 DKK2018-08-22 19:35
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms