Olie på lærred. Sign. Tom P. Helsingør. 24 x 38 cm
Trænger til rens
24 | 1.400 DKK | 2018-08-22 20:46 |
4532 | 1.300 DKK | 2018-08-21 13:26 |
24454 | 1.100 DKK | 2018-08-22 15:37 |
700 DKK | Startpris |