Litografi 478/500, abstrakt komposition, sign. Mogens Andersen samt dateret 61. Rammemål: 75 x 65 cm. Fremstår guldnet samt med fugtskjolder nederst.
26502 | 425 DKK | 2018-08-20 07:23 |
19113 | 400 DKK | 2018-08-15 15:29 |
400 DKK | Startpris |