Akvarel, rammemål 39 x 40 cm. Sign. Finn Pedersen
23377 | 950 DKK | 2018-08-29 20:20 |
NIELS | 900 DKK | 2018-08-29 20:19 |
26579 | 650 DKK | 2018-08-26 13:30 |
600 DKK | Startpris |