56653. Ib Spang Olsen (1921-2012), Sikker Hansen: Tre litografier

Ib Spang Olsen: Eventyrmotiv. signeret blyant ib spang olsen 252/500, bladmål 72 x 55 cm samt Sikker Hansen: To børn og en kvinde med en fugl i hånden, tryksign. Sikker Hansen, lysmål 56 x 70 og Kvindeansigt, tryksign. Sikker Hansen 41, lysmål 62 x 48 cm

Spang Olsen litografiet med folder i papir, Kvindeansigtet med vandskade foroven

Varenr 56653

29 August 2018 20:20

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms