Ib Spang Olsen: Eventyrmotiv. signeret blyant ib spang olsen 252/500, bladmål 72 x 55 cm samt Sikker Hansen: To børn og en kvinde med en fugl i hånden, tryksign. Sikker Hansen, lysmål 56 x 70 og Kvindeansigt, tryksign. Sikker Hansen 41, lysmål 62 x 48 cm
Spang Olsen litografiet med folder i papir, Kvindeansigtet med vandskade foroven