57770. Tom Myggen Jensen (1924-2008): "Familiesøndag"

Naivistisk komposition med familie samlet i en have. Olie på pap. Sign. monogram TMJ. Indrammet i passepartout og bag glas, lysmål 28,5 x 32 cm

Varenr 57770

29 August 2018 20:24

Hammerslag1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK 1.700 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 3000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

188461.700 DKK2018-08-29 16:34
263711.600 DKK2018-08-22 16:13
 1.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms