Naivistisk komposition med familie samlet i en have. Olie på pap. Sign. monogram TMJ. Indrammet i passepartout og bag glas, lysmål 28,5 x 32 cm
18846 | 1.700 DKK | 2018-08-29 16:34 |
26371 | 1.600 DKK | 2018-08-22 16:13 |
1.600 DKK | Startpris |