med sæde af broderet stof. 19. årh.s slutning.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo.
20835 | 275 DKK | 2018-08-29 20:22 |
18665 | 250 DKK | 2018-08-29 19:49 |
23687 | 90 DKK | 2018-08-21 12:52 |
100 DKK | Startpris |