55840. Antik hjørnestol af mørkt træ,

med sæde af broderet stof. 19. årh.s slutning.

Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo.

Varenr 55840

29 August 2018 20:28

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 275 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 500 DKK

20835275 DKK2018-08-29 20:22
18665250 DKK2018-08-29 19:49
2368790 DKK2018-08-21 12:52
 100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms