Bemalet skab af fyrrretræ med fyldningsdør, aftagelig udskåret top med vase. Indvendigt hylder. 19. årh. Senere bemaling, hvid med grå og røde detaljer. H. 195, d. 48, b. 98 cm.
2866 | 850 DKK | 2018-08-29 19:46 |
348016B | 800 DKK | 2018-08-29 16:35 |
22370 | 425 DKK | 2018-08-28 23:40 |
400 DKK | Startpris |