57857. Malet karlekammerskab

Bemalet skab af fyrrretræ med fyldningsdør, aftagelig udskåret top med vase. Indvendigt hylder. 19. årh. Senere bemaling, hvid med grå og røde detaljer. H. 195, d. 48, b. 98 cm.

Varenr 57857

29 August 2018 20:32

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 850 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 800 DKK

2866850 DKK2018-08-29 19:46
348016B800 DKK2018-08-29 16:35
22370425 DKK2018-08-28 23:40
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms