Konsolur monteret i lyreformet, blådekoreret og forgyldt urhus af porcelæn med monteringer af bronze. 19. årh.s slutning. H. 47,5 cm
Uret går, men der garanteres ikke for funktionaliteten
CARL23 | 5.500 DKK | 2018-08-29 19:10 |
X3ETNC | 5.000 DKK | 2018-08-29 19:04 |
23141 | 2.800 DKK | 2018-08-28 19:28 |
2.400 DKK | Startpris |