Sign. monogram 1915. Olie på lærred. 52 x 60 cm
20395 | 1.700 DKK | 2018-08-29 18:59 |
4532 | 1.600 DKK | 2018-08-29 12:19 |
1212 | 1.200 DKK | 2018-08-29 18:04 |
19431 | 700 DKK | 2018-08-28 10:01 |
700 DKK | Startpris |