Olie på lærred. 40 x 67, bred forgyldt ramme. Sign. Tho.s M Ash
4532 | 750 DKK | 2018-08-29 12:19 |
19045 | 700 DKK | 2018-08-24 18:21 |
700 DKK | Startpris |