Radering i farver. Sign. Alechinsky 120/300.
Lysmål: 61 x 44.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo.
26425 | 2.600 DKK | 2018-09-05 20:04 |
4165 | 2.400 DKK | 2018-09-05 20:03 |
19113 | 2.200 DKK | 2018-09-05 14:21 |
18209 | 1.600 DKK | 2018-09-05 13:26 |
23687 | 1.400 DKK | 2018-08-28 16:57 |
1.500 DKK | Startpris |