Maleri. Olie på lærred. Sign. monogram. 67 x 87.
Proveniens: Dansk privatsamling.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo.
1518 | 2.000 DKK | 2018-09-05 20:02 |
23687 | 1.900 DKK | 2018-08-28 16:59 |
2.000 DKK | Startpris |