Maleri. Olie på lærred. Sign. Carl Schwenn. 110 x 125.
Proveniens: Tidligere ABR auktion 480 kat. nr. 377.
Proveniens: Dansk privatsamling.
100 | 2.600 DKK | 2018-09-05 15:09 |
1518 | 2.400 DKK | 2018-09-05 20:03 |
4532 | 1.600 DKK | 2018-09-05 11:40 |
23687 | 1.400 DKK | 2018-08-28 18:40 |
1.500 DKK | Startpris |