Maleri. Olie på lærred. Sign. monogram. 63 x 80.
Proveniens: Tidligere BR auktion
Proveniens: Dansk privatsamling
1518 | 1.500 DKK | 2018-09-05 20:04 |
4532 | 1.400 DKK | 2018-09-05 11:41 |
23687 | 1.200 DKK | 2018-08-28 18:42 |
1.300 DKK | Startpris |