Litografier i farver. Begge sign. og nummeret. Begge lysmål 27 x 40. (2)
26679 | 900 DKK | 2018-09-05 19:59 |
4165 | 850 DKK | 2018-09-05 19:33 |
26690 | 650 DKK | 2018-09-04 20:39 |
22920 | 475 DKK | 2018-08-29 22:16 |
23687 | 375 DKK | 2018-08-28 19:25 |
400 DKK | Startpris |