2 grafiske tryk i farver. Begge sign. Kay C. Lysmål hhv 48 x 63 og 53 x 70. (2)
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo
19170 | 275 DKK | 2018-09-05 20:05 |
4165 | 250 DKK | 2018-09-05 20:04 |
23687 | 90 DKK | 2018-08-28 19:26 |
100 DKK | Startpris |
Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.