2 litografier i farver. Antagelig fra Derriere le mirroir.
Proveniens: Dansk privatsamling
18693 | 950 DKK | 2018-09-05 12:49 |
4165 | 900 DKK | 2018-09-05 19:34 |
21147 | 800 DKK | 2018-09-03 15:26 |
26666 | 275 DKK | 2018-08-30 16:21 |
23687 | 175 DKK | 2018-08-28 19:27 |
200 DKK | Startpris |