55486. Marc Chagall (1887-1985): Kompositioner (2)

2 litografier i farver. Antagelig fra Derriere le mirroir.
Proveniens: Dansk privatsamling

Varenr 55486

5 September 2018 20:09

Hammerslag28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 950 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1500 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

18693950 DKK2018-09-05 12:49
4165900 DKK2018-09-05 19:34
21147800 DKK2018-09-03 15:26
26666275 DKK2018-08-30 16:21
23687175 DKK2018-08-28 19:27
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms