55487. Kay Christensen (1899-1981) Figurkompositioner (2)

To litografier i farver. Begge sign. og nummeret.
Lysmål hhv. 44 x 65 og 44 x 56.

Varenr 55487

5 September 2018 20:11

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 300 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 600 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

19170300 DKK2018-09-05 20:09
17602275 DKK2018-09-05 20:09
4165200 DKK2018-09-05 20:04
2368790 DKK2018-08-28 19:28
 100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms