To litografier i farver. Begge sign. og nummeret.
Lysmål hhv. 44 x 65 og 44 x 56.
19170 | 300 DKK | 2018-09-05 20:09 |
17602 | 275 DKK | 2018-09-05 20:09 |
4165 | 200 DKK | 2018-09-05 20:04 |
23687 | 90 DKK | 2018-08-28 19:28 |
100 DKK | Startpris |