Tryk i farver fra Verve. Alle tryksign. Picasso. (4)
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo
4169 | 2.400 DKK | 2018-09-05 17:24 |
6156 | 2.200 DKK | 2018-09-05 13:35 |
26684 | 1.500 DKK | 2018-09-03 20:47 |
24686 | 1.100 DKK | 2018-08-30 09:25 |
4165 | 600 DKK | 2018-08-29 15:12 |
23687 | 475 DKK | 2018-08-28 19:30 |
500 DKK | Startpris |
Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.