Maleri og decollage på plade. Sign. monogram 91 samt på bagsiden Ole Olsen. 53 x 72.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo
4532 | 425 DKK | 2018-09-05 11:43 |
18657 | 400 DKK | 2018-09-05 20:04 |
22596 | 300 DKK | 2018-09-05 18:46 |
2675 | 125 DKK | 2018-09-04 22:51 |
4165 | 100 DKK | 2018-08-29 15:13 |
23687 | 90 DKK | 2018-08-28 19:30 |
100 DKK | Startpris |
Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.