Maleri. Olie på lærred. Sign. O. Weiss samt på bagsiden 89. 48 x 56.
GLO | 550 DKK | 2018-09-05 20:10 |
18693 | 500 DKK | 2018-09-05 12:46 |
4165 | 500 DKK | 2018-09-05 20:05 |
4532 | 325 DKK | 2018-09-05 12:28 |
18657 | 250 DKK | 2018-09-05 10:25 |
23687 | 90 DKK | 2018-08-28 19:31 |
100 DKK | Startpris |