Maleri. Olie på lærred. Sign. på bagsiden Ole Bjørn, Paris 62. 55 x 67.
Proveniens: Tidligere BR auktion 545, kat. nr. 286
4532 | 550 DKK | 2018-09-05 12:28 |
4165 | 500 DKK | 2018-09-05 20:06 |
24903 | 225 DKK | 2018-08-30 23:05 |
23687 | 90 DKK | 2018-08-28 19:32 |
100 DKK | Startpris |