Litografi i farver. Sign. Corneille 75, 61/100. Bladstørrelse 65 x 50.
26425 | 1.200 DKK | 2018-09-05 20:08 |
IBENHE | 1.100 DKK | 2018-09-05 19:35 |
18209 | 1.000 DKK | 2018-09-05 13:26 |
23687 | 950 DKK | 2018-08-28 19:33 |
1.000 DKK | Startpris |