Bly og akvarel. Sign. Olaf Rude, 24-3-36. Bladstørrelse 39 x 49.
4165 | 1.000 DKK | 2018-08-29 15:22 |
23687 | 950 DKK | 2018-08-28 19:33 |
1.000 DKK | Startpris |