Maleri. Olie på lærred. Sign. monogram. 53 x 70.
1518 | 1.200 DKK | 2018-09-05 20:06 |
MGP69 | 1.200 DKK | 2018-09-05 20:07 |
948 | 1.000 DKK | 2018-08-31 22:40 |
4165 | 550 DKK | 2018-08-29 15:14 |
23687 | 475 DKK | 2018-08-28 19:34 |
500 DKK | Startpris |