Litografi i farver. Sign. Lis Zwick 1992, 115/250. U. ramme. Bladstørrelse 70 x 52.
Flot urørt stand.
22596 | 300 DKK | 2018-09-05 17:44 |
17602 | 275 DKK | 2018-09-05 20:13 |
200 DKK | Startpris |