profileret top, front med syv skuffer, nøglebeslag af messing. 19. årh.s. sidste tredjedel. H. 156. B. 100. D. 49.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo.
26062 | 500 DKK | 2018-09-05 20:39 |
22257 | 475 DKK | 2018-09-02 07:23 |
5030 | 400 DKK | 2018-08-31 20:49 |
22370 | 300 DKK | 2018-08-29 19:58 |
23687 | 275 DKK | 2018-08-26 19:32 |
300 DKK | Startpris |