57624. Rud. Rasmussen: Sidebord af egetræ

Bord af patineret egetræ med drejede let skråtstillede ben, bred sarg med udskårne blomster. Etiketmrk. Rud Rasmussens fabrik for Egetræsmøbler. 20. årh.s første årtier. 80 x 80 cm, h. 76 cm

Brugspatinering, pladen plettet

Varenr 57624

5 September 2018 20:49

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 400 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 800 DKK

26704400 DKK2018-09-05 20:46
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms