Olie på lærred, usign. 28 x 41 (54 x 41) cm.
26681 | 1.300 DKK | 2018-09-05 21:03 |
26667 | 1.200 DKK | 2018-09-05 21:03 |
26668 | 500 DKK | 2018-08-30 17:07 |
500 DKK | Startpris |