Maleri. Olie på lærred. Sign. P. Løffler. 05. 45 x 69.
ROLFERIKJ | 175 DKK | 2018-09-05 19:50 |
16142 | 150 DKK | 2018-09-05 14:04 |
24443 | 150 DKK | 2018-09-05 19:19 |
23687 | 90 DKK | 2018-08-28 19:31 |
100 DKK | Startpris |