Olie på lærred, 78 x 64 cm. Sign. monogram AT (krakeleringer)
24443 | 4.200 DKK | 2018-09-05 07:07 |
X3ETNC | 4.000 DKK | 2018-08-29 17:56 |
4.000 DKK | Startpris |