front med to foldedøre, bag hvilke hylder og rum. Messingbeslag. H. 101. B. 117. D. 44.
Defekt lås. Nøgle mangler.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo.