Stel af bøgetræ udspændt med læder, løse hynder betrukket med grønt alcantara stof H. 76 L. 215 D. 80 cm.
Læder bleget på ydersider. Slitage på spænder, læder krakeleret i overfladen indvendigt på højre side.
20506 | 3.000 DKK | 2018-09-05 19:44 |
26368 | 3.000 DKK | 2018-09-05 19:45 |
22370 | 1.200 DKK | 2018-09-04 20:37 |
17494 | 1.200 DKK | 2018-09-05 19:40 |
1.000 DKK | Startpris |