56710. Dansk møbelproducent: Lille skrivemøbel af palisander

To skuffer og udtrækkelig skriveplade. Lav overdel med skrånende front med tre skuffer og to låger. Spejl på bagsiden af den ene låge.
Stemplet ...ture Made in Denmark. B. 90, D. 45, H. 101 cm
Alm. brugsspor, mindre finerskade på højre låge og på hjørne.
Cites certifikat medfølger.

Varenr 56710

5 September 2018 19:46

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 1.800 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

264251.800 DKK2018-09-05 19:43
3161.700 DKK2018-08-29 22:50
191701.400 DKK2018-09-03 21:24
 650 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms