To skuffer og udtrækkelig skriveplade. Lav overdel med skrånende front med tre skuffer og to låger. Spejl på bagsiden af den ene låge.
Stemplet ...ture Made in Denmark. B. 90, D. 45, H. 101 cm
Alm. brugsspor, mindre finerskade på højre låge og på hjørne.
Cites certifikat medfølger.
26425 | 1.800 DKK | 2018-09-05 19:43 |
316 | 1.700 DKK | 2018-08-29 22:50 |
19170 | 1.400 DKK | 2018-09-03 21:24 |
650 DKK | Startpris |