Olie på lærred, sign. og betitlet. 100 x 180 (102 x 182) cm.
4165 | 3.400 DKK | 2018-09-05 19:51 |
4532 | 3.200 DKK | 2018-09-05 19:37 |
3.000 DKK | Startpris |